Отборът на Локомотив (София) победи елитния гръцки тим Арис (Солун) в контролна среща, играна на стадиона в беломорския град.

Единственото попадение за успеха на "железничарите" в мача бе дело на сръбския футболист Саша Антунович.

Сърбинът се разписа с глава след центриране от ъглов удар в началото на второто полувреме.

Това бе и последната проверка на възпитаниците на Стефан Грозданов в гръцкия курорт.

Локомотив (Сф):  Голубович, Руменов, Списич, Савич,  Дончев, Г. Марков, С.Дончев, Коилов , Орачев, Караджинов, Антунович

"Изключително сме доволни от формата на отбора за този етап на подготовката. Постигнахме успех срещу отбор, който е на четвърто място в първенството на Гърция след серия поредни победи, пълен с качествени чужденци от Испания и Бразилия. Над всички бе Антунович", заяви минути след последния съдийски сигнал на двубоя изпълнителният директор на столичани Иво Тонев.

С мача срещу Арис приключи едноседмичният лагер на Локомотив София в Северна Гърция. Преди тази среща столичният тим завърши 0:0 със Земун (Сърбия) и загуби с резервите 0:3 от Катерини (Гърция).