Радослав Здравков дебютира с победа при завръщането си начело на Локомотив (София).

Столичните "железничари" стигнаха до победата с 2:1 във визитата на Спортист (Своге). Двубоят беше първи за двата тима през 2020 година, а гостите спечелиха благодарение на страхотно изпълнение на пряк свободен удар на Александър Александров в 87-ата минута.

Преди това в 17-ата минута Кирилов мина лесно сред защитата на столичани и матира Ивайло Василев, който още в първата минута бе спасил вратата си от гол. Голмайсторът на Локо - Светослав Диков възстанови равенството в 36-ата минута с удар от границата на наказателното поле.

"Червено-черните" ще изиграят още една контрола в България преди да поемат за лагера си в Турция.