Локомотив (София) загуби от румънския Клуж с 1:4 в контролен мач, игран в кипърския курорт Агия Напа.

В 14-aта минута на мача  Димо Атанасов с глава изпрати топката в мрежата  на Клуж, възползвайки се от добро центриране на Малин Орачев.

В края на мача обаче румънците доминириха и постигнаха победа с 4:1. В 76-та минута Диди от няколко метра изпрати топката във вратата на Урош Голубович. В 82-та минута Диан Дончев спъна в наказателното поле Короян и бе отсъдена дузпа. Потърпевшият Короян реализира  дузпата  и Клуж поведе с 2:1.

Мануел Жозе направи резултата 3:1 в 88-та минута, а в последната 90-та минута Семедо оформи крайния резултат - 4:1 за Клуж.

Старши треньорът на “железничарите” Стефан Грозданов започна със следния състав: Голубович, Върбанов, Савич, Диян Дончев, Орачев, Марков, Караджинов, Атанасов, Шпишич, Руменов, Антунович.

В игра влязоха и Петков, Дафчев , Пасков, Джилас, Ангелов и Павлов. Жълти картони получиха Диан Дончев , Христо Марков и Иван Павлов.

Преди няколко дни в Кипър румънците направиха 2:2 с шампиона Левски.