Локомотив (Пловдив) победи Славия с 3:1 в среща от 28- ия кръг на "А" група. Загубата изравни "белите" по точки с Берое и двата тима ще водят ожесточена битка за едно от местата даващи право на участие в Европа.

"Смърфовете" откриха резултата на "Лаута" чрез своя голмайстор Мартин Камбуров, който бе точен в 54- ата минута. Нападателят се разписа след разбъркване в наказателното поле и лоша избита топка от вратаря на гостите Георги Петков.

В 64- ата минута Пауло Серджо покачи на 2:0, а шест минути преди последния съдийски сигнал Камбуров бе точен за втори път.

Славия върна едно попадение от дузпа за нарушение на Иван Иванов срещу Ндонгала. 11- метровият наказателен удар бе реализиран от Ивайло Димитров.

Така Локо записа пети пореден мач без загуба.

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) - СЛАВИЯ (КОМЕНТАР ПО МИНУТИ)