Локо (Пловдив) се добра до драматично равенство срещу Полония (Варшава).  "Смърфовете"  извоюваха зрелищно  3:3 с полския тим, в контрола играна в испанския курорт Марбея. Това е и второ поредно реми за пловдивчани.

Срещата бе изпълнена с емоции, като  на полувремето почетният президент на Локо (Пд) Христо Бонев заплаши, че ще извади тима. Причина за гнева на Зума бяха отсъжданията на главния съдия в срещата.

Пикът на гнева на Бонев  достигна  след като в 41-ата минута съдията отсъди пряк свободен удар в полза на Полония при резултат 1:0. Мержелевски обаче не изчака да бъде построена стената и прати топката в очертанията на вратата, а главният рефер зачете попадението.

Иначе първи до гола стигна Локо (Пд)  още в 7-ата минута чрез Огунсото.  Това е и първото попадение за нигериеца  с екипа на "смърфовете".

В края на полувремето Мержелевски изравни, а в 49-ата минута неговият съотборник Адамович  удвои за своите. Отговорът на Локо (Пд) не закъсня, като в 53-ата минута Янко Сандански изравни за 2:2.

Само 6 минути по-късно Смоларек даде отново преднина за поляците.  В 62-ата минута Дойкич бе съборен в наказателното поле, а съдията отсъди дузпа. Зад бялата точка застана Христо Златиннски, който не сбърка и оформи крайния резултат - 3:3.