Локомотив (Пловдив) приключи с равенство последната си контролна среща на лагера в Анталия. „Смърфовете" завършиха 2:2 с китайския Жуангсу, чийто треньор е бившият наставник на Локо (Сф) Драгомир Окука.

Спарингът тръгна повече от отчайващо за пловдивчани, които до 12 -ата минута изостанаха в резуллтата с два гола. В 8-ата китайците изпълниха фаул от фланга, бразилецът Мола надскочи в пеналта Дяков и Бенжелюн и вкара с глава за 1:0. След това Кристиано влезе на скорост в наказателното поле и с премерен изстрел опъна мрежата зад Андрей Павлов за втори път.

След почивката „смърфовете" се изнесоха в нападение, а за китайците остана да пробват на контри вратаря Иван Караджов. В 50-ата Юнес Бенжелюн получи втори жълт картон, а на негово място влезе Бисеров.

Христо Златински вкара за 1:2 от дузпа в 67-ата минута, за нарушение срещу Вальо Георгиев. В последната минута Локо (Пд) получи право на втори удар от бялата точка. От 11-ия метър Любо Витанов оформи крайното 2:2.