Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Емил Велев се похвали, че е наел Ники Михайлов за разузнавач на Витес. Холандският тим е противник на "смърфовете" в първия квалификационен кръг на Лига Европа.

Двубоите са на 19 и 26 юли, като в първата среща пловдивчани ще приемат Витес на стлочиния стадион "Георги Аспарухов". Ники Михайлов пък трябва да познава достатъчно добре съперника на Локо (Пд), тъй като от няколко сезона играе в "ниската земя" за Твенте.

"София е супер! Не изпускайте това пътуване", обяви фенклубът на "Витес". Холандците стягат поход с автобуси за мача с "Локо" (Пд) на 19-и юли.

"5 души ще платят по 490 евро за пътуването, което продължава 40 часа, но ако са 100, ще им излезе без пари", изчислиха в Арнейм. Другият вариант са евтини полети през Дюселдорф, защото тези от Амстердам били солени.