Бившият собственик на Локомотив (Пд) Константин Динев ще се завърне като спонсор и шеф на клуба в сряда. Той е дал съгласието си, след като е бил увещаван от фенове на отбора. Изискването му е било да изчака до сряда, за да прецени дали има привърженици, които са против появата му.
Именно заради обиди и обвинения в задкулисни игри Динев остави Локо през септември 2012 г. И сега не всички привърженици на пловдивския тим приеха еднозначно поканата за връщането на бизнесмена.
Въпреки това Динев е започнал спешно да прави селекция и да търси нови футболисти. Намерил е и треньор - Александър Станков, екснаставник на ЦСКА и младежкия национален отбор, а за последно бе в китайския Далиан Аербин. Станков потвърди, че е говорил с Динев и е приел предложението, като ще започне работа от сряда или четвъртък.
Вчера Локо стартира лятната си подготовка с 21 футболисти, но без нови попълнения. С тима форма поддържа бранителят Танко Дяков, който очаква трансфер в чужбина. Засега напускат двама - Владислав Мирчев и Кирил Котев, който премина в Черно море.
Константин Динев се връща в сряда

Източник: Динчер Фейзов, "Topsport.bg"
loko-pd
на 11.06.2013 в 21:13:44 #2Не ми е на кеф ,че коко се връща но тъй като няма друг и той е добре дошъл
Rumenigge
на 11.06.2013 в 10:57:52 #1За Локомотив има 2 варианта: 1- Фалит , отбора ще цъка по групите и с малко спонсорска помощ максимум до б група ще я докараме. 2- идва Тото Динев прави отбор за 4-6-то място и започва пак яко да продава мачове и да се гъзи на чорбата. Съответно като се махне от отбора задълженията от 3 млн ще са станали 6 и пак ще трябва да фалираме и да цъкаме из групите. По добър за мен е 1-вия вариант , цъкаме си из групите докато не си намерим някой свестен собственик.