Вратарят на Локомотив (Пловдив) Динко Хоркаш е със счупен пръст след двубоя с Левски, пише "Тема Спорт". Хърватският страж, който спаси куп положения, бе заменен принудително в 74-ата минута от Илко Пиргов.

Хоркаш пострада още през първото полувреме след сблъсък с Велтон, но стисна зъби и продължи. Болката обаче се е усилила и вратарят се строполи на терена четвърт час преди края на мача. Прегледът е показал счупено кутре.

Във втори пореден двубой Хоркаш е сменен принудително, заради контузия. Той получи травма и в двубоя със Славия (1:1) в "Овча купел", като отново Илко Пиргов доизкара срещата под рамката. Днес ще стане ясно колко точно ще отсъства върватинът. Локо (Пловдив) започва плейофите с гостуване на Лудогорец в понеделник (15 май).