Треньорът на Локомотив (Пловдив) - Александър Тунчев не скри разочарованието си след загубата на неговия тим от Берое (0:1). Единственото попадение падна в последните минути на срещата.

"Загубихме, тъй като в някои моменти отстъпвахме в единоборствата. Получи се мач на борба и битка. Знаехме, че който спечели тези ситуации, той ще спечели мача. Берое бяха по-добри и взеха трите точки.

Много преди мача говорихме, че единоборствата ще решат двубоя. Един миг невнимание ни коства точката. Имаме доста хора на скамейката, и когато е необходимо - всеки получава шанс.

През по-голямата част от срещата се защитвахме добре. Берое се възползва по най-добрия начин от положението си в края. Можем да съжаляваме за изпуснатата точка. През паузата не опитаме да наваксаме във физическата подготовка", каза Тунчев.