от 16:00 часа
Локомотив (Пловдив) - Славия

1' - Начало на срещата. На трибуните за пръв път е новият финансов благодетел на Локомотив (Пловдив) Александър Тасев.

2' - Еламе праща от тъч топката в наказателното поле на Славия, там обаче топката е изчистена, след което последва удар на камерунеца, но в аут.

4' - ГООЛ!!! Красимир Димитров центрира от фаул точно на главата на Еламе, за когото не остава нищо друго, освен да прониже мрежата на гостите.

13' - много опасен удар на Димитър Рангелов от пряк свободен удар, но Стоян Колев успя да парира удара, който бе насочен точно в неговия ъгъл, след което топката е избита от защитата на домакините.

23' - Явор Въндев пуска отдясно топката успоредно на голлинията към Златинов, но нападателят се разминава с коженото кълбо пред вратата.

25' - Нова опасна атака за домакините - Роберт Петров центира отляво към нахлуващия Илами Халими, но македонецът не успява да уцели вратата от три метра.

27' - жълт картон за Христо Златински от състава на Локомотив.

32' - ГООЛ!!! Явор Въндев отбелязва второ попадение за домакините. След центриране на Владимир Иванов отляво, Въндев нанесе удар по топката, която срещна гредата, но при добавката бе безгрешен.

38' - Много хубав удар на Димитър Рангелов, който шутира от въздуха, топката обаче премина на метър над напречната греда.

45' - край на първото полувреме.

46' - начало на второто полувреме. Смяна в отбора на домакините - на мястото на голмайстора Марсел Еламе влиза Орловски.

47' - нов опасен удар на гостите от пряк свободен удар, но Стоян Колев отново е на мястото си и избива топката.

48' - Трифонов от Славия получава жълт картон за фаул отзад.

48' - Димитър Стефанов влиза на мястото на Мартин Керчев в състава на Славия.

51' - Илами Халими прави нов стопроцентов пропуск. Явор Въндев бе изведен очи в очи с Амбарцумян, но стражът на гостите спаси удара на нападателя. Топката попада в Халими, който пропуна да накаже Армандо за трети път, след като би над вратата, вместо да преодолее падналия на земята вратар на Славия.

61' - ГООЛ!!! 3:0!!! Македонецът Халими най-после успява да се разпише, засичайки на празна врата пас по земя отдясно на Златинов.

63' - младият Димитър Илиев заема мястото на Владислав Златинов в състава на Локомотив.

67' - Най-активният футболист на Славия Димитър Рангелов центрира безобразно след пробив отдясно. Тотална липса на идеи в играта на "белите".

75' - Червен картон за Велко Христев от Локомотив за удар без топка. Димитър Рангелов от Славия пък се отърва "само" с жълт картон за нарушение.

79' - смяна в състава на гостите - Мартин Стефанов влиза на мястото на Дяков.

82' - Голмайсторът Явор Въндев е заменен от Иван Найденов.

86' - Жълт картон за Радослав Анев от домакините.

88' - Страхотен удар от средно разстояние на Димитър Рангелов и блестяща проява на Стоян Колев.

90' - Три минути продължение

90'+3 - край на мача.

от 17:00 часа:
Берое - Марек 0:0

Пирин 1922 - Черно море 0:1
47' - Атанас Николов пропуска дузпа.
53' - 0:1! Александров реализира с глава след центриране от корнер.

Беласица - Вихрен 2:0
1' - 1:0! Маркиньос - още в 34-ата секунда бразилецът открива резултата
58' - 2:0! Венци Иванов удвоява с глава след центриране от фаул.

от 19:00 часа:
Нафтекс - Локо (Сф) 0:1

Нафтекс: Симеонов, Жеков, Бранимиров, Пенев, Тодоров, Валериев, Сера, Ценов, Колев, Сармов, Крумов.

Локомотив (Сф): Голубович, Диан Дончев, Върбанов, Цветан Дончев, Добрев, Петков, Антунович, Коилов, Орачев, Караджинов, Пасков.

52' - 0:1 - Иван Пасков открива резултата след точно изпълнение на пряк свободен удар фронтално срещу вратата на бургазлии.

Левски - Родопа 6:1

Левски: Михайлов, Томашич, Ричард, Боримимиров, Дяков, Йовов, Домовчийски, Телкийски, Вагнер, Бардон, Топузаков.

Родопа: Чавдаров, Куртев, Кисьов, Караманов, Лясков, Стаев, Щерев, Чипев, Пеев, Русев, Петков

9' - 1:0 - Даниел Боримиров открива резултата след грешка на вратаря на гостите Чавдаров.

11' - 1:1!!! - Родопа сензационно изравнява на "Георги Аспарухов", след като Атанас Лясков наказа лоша намеса на стража на "сините" Николай Михайлов.

19' - 2:1! - Седрик Бардон отново извежда Левски напред.

37' - 3:1 - Валери Домовчийски щеше да скъса мрежата на вратата на гостите, след като от три-четири метра простреля фронтално Чавдаров.

68' - 5:1!!! Юношата на "сините" Николай Димитров бележи два гола за по-малко от минута!

90' - 6:1! Мирослав Иванов с бомбен шут оформя разгрома за гостите.