Нападателят на Ливърпул Садио Мане коментира победата над Манчестър Сити в полуфиналите за ФА Къп (3:2).

"Това е специален момент. Играхме с един от най-добрите отбори в света. Щастливи сме, че победихме Манчестър Сити и стигнахме до финала на ФА Къп", заяви Мане пред "Би Би Си".

Според Мане стилът на отбора е изиграл решаваща роля в последната среща.

Юрген Клоп: Първото полувреме беше едно от най-добрите, които някога сме изигравали

Качеството, което притежава Сити, е изключително, коментира специалистът

"Започнахме мача добре и продължихме напред. В случая с първия ми гол вратарят направи грешка, но ние го принудихме да го направи.

Четири трофея са мечта за Ливърпул. Ще се борим за това, но предстоят още много мачове", каза още нападателят.

На финала Ливърпул ще се изправи срещу победителя от мача Челси - Кристъл Палас.

Ливърпул победи Манчестър Сити с 3:2 за ФА Къп

Зрелище на "Уембли": Ливърпул е на финал за ФА Къп след нов голов спектакъл срещу Ман Сити

Това бе повторение на сблъсъка между двата тима за първенство през миналия уикенд