Отборът на Ливърпул победи Кристъл Палас с 2:0 във втората си контролна среща, която се игра в Сингапур. "Мърсисайдци" поведоха в 12-ата минута чрез Джордан Хендерсън, който откри за 1:0 след подаване от Харви Елиът.

Вторият гол за Ливърпул бе дело на Мохамед Салах почти веднага след почивката. Египетският национал се разписа в 46-ата минута след като испанският вратар на Кристъл Палас Висенте Гуайта не успя да предотврати попадението след удара на Салах.

Манчестър Юнайтед победи Ливърпул с 4:0

Манчестър Юнайтед прегази Ливърпул в дебюта на Ерик тен Хааг

"Червените дяволи" спечелиха и трофея "Банкок Сенчъри Къп"

Мениджърът Юрген Клоп използва 32-а футболисти в мача срещу съперника от Висшата лига.

Подготовката на Ливърпул за новия сезон продължава с проверка срещу германския РБ Лайпциг след завръщането на тима в Европа. Мачът е планиран за 21 юли в Лайпциг.