Бившият защитник на Ливърпул- Джейми Карагър смята, че клубът трябва да направи нужното, за да се раздели със Луис Суарес след наложеното на нападателя четиримесечно наказание.
Уругваецът отнесе солидна санкция, която отделно включва и 9 мача за националния му отбор, след като ухапа по рамото Джорджо Киелини в мача срещу Италия от груповата фаза на Мондиал 2014.
Според Карагър именно сега е точният момент Ливърпул да се възползва от интереса на Барселона и да им продаде голаджията. „В крайна сметка всичко опира до пари", каза бившият английски национал.
„Разбира се, клубът няма как да е доволен от сцените, в които Суарес се замеси. Може би някой е предложил между 80 и 100 милиона паунда, но те не трябва да го продават евтино", допълни Карагър.
KillBill
на 28.06.2014 в 06:41:31 #2Ако Ливърпул искат реално да се борят за титли и купи, трябва да държат Суарес! Той е играч, който прави разликата и солидна клубна подкрепа ще го върне още по-добър! Няма много като него в света, а големите звезди винаги са се отличавали,с различен от масата характер! А триончето под мен не е прав за Шиърър! Тотално!
Tupan
на 26.06.2014 в 20:50:55 #1Кара, легенда в клуба
най-великия ни автоголаджия
Голямо сърце и голямо...дърво
и общо взето Тъпанар от класа
така, че да мълчи
Да е чул истинските легенди - Ръш, Далглиш и Фаулър да казват такива неща 