ПАОК победи с 2:1 Айнтрахт (Франкфурт) в мач от групите на Лигата на конференциите.

Националът Кирил Десподов беше резерва и се появи в заключителните минути, но имаше решаваща роля за гръцкия тим.

В добавеното време на срещата Десподов спечели свободен удар, който изпълни. След кратко разбъркване Константинос Кулиеракис от близко разстояние матира Кевин Трап.

Кирил Десподов започна като резерва за ПАОК в дербито срещу Панатинайкос

"Двуглавите орли" допуснаха изравняване в последните секунди

В 26-ата минута ПАОК получиха свободен удар пред наказателното поле на съперника. Андрия Живкович застана зад топката. Сръбският национал опита прострелно центриране. След като всички играчи се разминаха с топката, тя влетя в мрежата зад Кевин Трап.

В 68-ата минута  Мармуш наказа непростима грешка на младия централен бранител Константинос Кулиеракис. Той беше последен в защитата и по невнимание подари топката на Мармуш. Този път националът на Египет беше безпощаден с удар в горния ляв ъгъл.

В добавеното време на мача Кирил Десподов спомогна на своя тим да вкара втори гол. Българският национал спечели нарушение на ъгъла на наказателното поле. Именно той центрира в наказателното поле. След рикошет топката стигна до Кулиеракис, който от непосредствена близост нямаше как да пропусне - 2:1.