Кирил Десподов реализира гол при победата на ПАОК като гост над шотландския Абърдийн с 3:2 в среща от третия кръг в група "G" на турнира Лига на конференциите. С третия си пореден успех гръцкият тим събра 9 точки и е лидер в класирането, докато Абърдийн допусна втора загуба от трите си мача до момента и е трети с 1 точки, колкото има и четвъртият ХИК. Втори в подреждането към момента е Айнтрахт (Франкфурт) с 6 точки.

Десподов влезе като резерва в 73-ата минута на мача и секунди по-късно намали за 1:2. Домакините бяха повели с 2:0 след попадения на Боян Миовски в 50-ата и Данте Полвара в 58-ата минута. При контраатака за ПАОК Янис Константелиас асистира за гола на българина, който не се затрудни да отбележи в опразнената врата на Абърдийн. Виериня в 84-ата и Стефан Шваб от дузпа в шестата минута на добавеното време оформиха пълния обрат за крайното 3:2 в полза на гостите от Солун.