Бабатунде влиза на мястото на Панайотов.

81′

Жълт картон за Мемола.

80′

Влашич пропуска добро положение, след като успя да навлезе в наказателното поле, но ударът му мина покрай вратата!

78′

Шанс за Левски, след центриране топката попадна в Панайотов, който от удобно положение не успя да насочи я във вратата.

74′

Добра атака на Левски завършва с центриране на Панайотов, което е отразено в корнер.

73′

Играта доста се накъса в последните минути, което допълнително се отразява на качеството на футбола.

72′

Жълт картон за Хамза.

69′

Новата покупка Жорди Гомес заменя Антонио Вутов.

67′

Буш влиза на мястото на Мапуку.

66′

Савас отстъпва мястото си на Кожул.

64′

Жълт картон за Нижич!

64′

Жълт картон за Вутов!

62′

Ново спасяване на Митрев, който отразява в корнер удар на Ерцег.

61′

Добра многоходова атака на Левски завършва с шут от дъгата на наказателното поле на Рошу, който обаче е блокиран.

59′

Жълт картон за Цветкович.

58′

Франсис Нар е намерен пред наказателното поле, ганаецът стреля с фалцов удар, но топката е уловена от вратаря на хърватите.

57′

Митрев отново спасява! Влашич стреля опасно от фаул, вратарят изби топката.

56′

Жълт картон и за Панайотов.

55′

Жълт картон за Иван Горанов.

52′

Важна намеса на Митрев! Футач е изведен отдясно в наказателното поле, но вратарят успя да се разтегне максимално и да спаси удара му!

50′

Жълт картон за Ерцег.

49′

Ситуация пред вратата на Левски, но Митрев без проблем спасява слаб удар на Влашич от дъгата на наказателното поле.

47′

Второто полувреме започва с очевидно нарушение срещу Мапуку, но сигнал от рефера не последва.

45′

Начало на второто полувреме.

20′

Жълт картон за Яблонски.

45+2′

Край на първото полувреме!

45′

Две минути добавено време на първото полувреме.

44′

Нар нахлу добре по левия фланг, но в последния момент загуби топката в наказателното поле.

43′

Дълго подаване към Футач, който остава очи в очи с Митрев на метри от вратата, но Пиргов с шпагат избива топката в корнер!

41′

Статистиката показва, че Левски владее топката в 61 % от срещата, но видимо без никакъв ефект.

38′

Груба грешка на Мапуку в средата на терена, след която домакините организираха добра контраатака, която завърши с неточен удар на Хамза.

33′

Добра идея на Вутов, който с дълъг пас намери Мапуку в предни позиции, но нападателят не успя да се пребори за топката с Борха Лопес.

29′

Левскарите се опитват да установят натиск след получения гол, но до момента притежанието на топката от страна на футболистите на Николай Митов не води до голови опасности пред вратата на домакините.

23′

ГООООЛЛЛ ЗА ХАЙДУК! Домакините откриват след попадение от дузпа на Футач - 1:0! Нарушението в наказателното поле бе извършено от Пиргов.

20′

Крайно неточно центриране пред вратата на Митрев, топката излиза в аут.

14′

Левскарите опитаха да създадат напрежение пред вратата на Хайдук! При разиграване на левия фланг в наказателното поле, последва остро центриране на Вутов, но нямаше кой да засече прострелния пас на футболиста.

12′

Двата отбора се захапаха здраво в средата на терена, поради което преобладават грешните подавания и по-твърди единоборства.

8′

Иван Горанов получава аркада след сблъсък с футболист на Хайдук.

7′

Влашич е намерен в наказателното поле, нападателят се обърна мигновено, но ударът му мина далеч от целта.

6′

Левскарите започват срещата, показвайки самочувствие и спокойствие на терена в първите минути.

3′

Добра атака на Левски, при която Франсис Нар намери Иван Горанов на левия фланг, бранителят центрира остро в наказателното поле, но Мапуку се размина с топката!

1′

11. Франк Охандза 75. Алекс Боримиров

Левски се справи със Сутиеска в първия квалификационен кръг от Лига Европа, но именитият хърватски Хайдук (Сплит) е следващото препятствие за "сините".

Тази вечер е първото от двете действия между двата отбора, които вече имат една турнирна битка помежду си, спечелена от Левски. Това стана преди 18 години, когато "сините" триумфираха след 0:0 в Сплит и 3:0 на "Георги Аспарухов".

Сега ситуацията е по-различна, а двата отбора видимо са с видимо отслабени позиции на европейската карта. Левски гради нов, след като на "Герена" привлякоха цели 10 попълнения, а очакванията към "сините" тази вечер са за добър резултат преди реванша в София. Поне така обявиха Даниел Боримиров и Николай Митов.

Добрата новина за българския отбор е, че няма контузени футболисти, с изключение на вратаря Николай Кръстев. Новата испанска покупка Жорди Гомес ще остане на пейката, но за сметка на това румънецът Рошу ще стартира като титуляр.

Време не остана, битката започва тази вечер в 21,30 часа!

Драмата за "сините" фенове няма край, арестуваха 10 човека пред стадиона!