Младият вратар на Левски Цветан Димитров получи травма на днешната тренировка на тима, след като при една намеса контузи лявото си рамо, съобщи официалният сайт на "сините". След направената снимка в „Пирогов" бе установено само натъртване. Лекарите на тима ще преценят в близките дни дали Димитров ще има възможност да вземе участие в мача с Локомотив (Пловдив) в неделя.
В днешното занимание участие не взе защитникът Давид Бистрон, който е с контузия, която му попречи да участва в двубоите с Ботев и Черноморец.
В предстоящия мач с Локомотив (Пловдив) участия няма да вземат вратаря Георги Петков и нападателя Георги Иванов заради натрупани жълти картони.
LocoLocoLoco
на 21.03.2009 в 16:05:12 #1Свобода за името на Васил Левски ! ЕвроЦирк Патков /1914 позорни дузпи/ ...айде утре нема да избиват и с глава защитниците на Локо Пловдив, за да си вкарате гол без дузпа !