Помощник-треньорът на Левски Цанко Цветанов сподели след равенството 0:0 с ЦСКА, че резултатът е напълно справедлив.

"За съжаление не успяхме да победим. С оглед на мача, мисля, че равенството е заслужен резултат. Атмосферните условия не бяха най-добрите. Теренът беше мокър, топката бърза. Получи се динамичен мач без особено много голови положения", коментира той.

Алън Пардю: Заслужавахме да спечелим, трябваше да вкараме поне едно от положенията си

"Два добри отбора изиграха добър мач", добави треньорът на ЦСКА

Не мога да кажа, че е било трудно без Станимир Стоилов. Имаше много борба, единоборства, но не и толкова футболни достойнства. Това за мен е дебют-бенефис.

В определен момент през първото полувреме имахме превес, ЦСКА имаше такъв в последните минути. Пак ще се повторя, мисля, че равенството е справедлив резултат.

ЦСКА и Левски завършиха 0:0 в efbet Лига