Собственикът на Левски - Тодор Батков гостува в студиото на БНТ.
Преди два дни босът на "сините" обяви, че е готов да раздава от акциите си на евентуални благодетели на клуба.
Чрез официалния сайт на отбора адвокатът призова по-заможните привърженици на Левски да дарят сума според възможностите и желанията си, срещу което ще получат дял от клуба.
Ето какво заяви той в изказването си за БНТ:
"Не, не бягам от отговорност. Нека сме реалисти - дупките ни са големи и аз трябва да ги запълня. Вярвам, че не просто "изхвърлям" парите си през прозореца, а се грижа за Левски. Клубът няма нужда от бащица, а от няколко големи инвеститора.
Аз ще продължа да обичам Левски, но да си фен и да носиш цялата отговорност е доста натоварващо. Не се оплаквам. Просто споделям.
Няма опасност някой с "нечисти" пари да вземе основния пакет акции. В България се знаем кой кой е.
Водени са разговори и имам идея кои ще са новите силни хора на "Герена"".
govedoonojdvach
на 18.02.2015 в 16:06:02 #3дупките ни са големи и аз трябва да ги запълня. -----------------------------------
seko12
на 18.02.2015 в 12:35:14 #2montanskoto cigane
armeiski
на 18.02.2015 в 10:16:17 #1Спокойно, Батков, всички ще запълнят големите дупки на ЛС. Вие само влезте в шестицата