Мароканският национал Юсеф Рабех поднови нормални тренировки с Левски.

Бранителят беше заменен принудително по време на неделния мач от първенството срещу Сливен, завършил 0:0 заради болки в коляното.

На пълни обороти се готвят и Лусио Вагнер, Жеан Карлос и Рашид Тиберканин, които доскоро лекуваха контузии и пропуснаха мача със Сливен.

Единствен от титулярите с проблеми в "синия" лагер преди дербито с ЦСКА е Георги Иванов. Нападателят страда от проблем в бедрото и продължава да се готви по специална възстановителна програма.

По всяка вероятност той също ще бъде на разположение на старши треньора Емил Велев за двубоя с "червените" на 1 ноември (събота) от 18.00 часа на Националния стадион "Васил Левски".

На облекчен режим тренира и Мариян Огнянов.

От днешното занимание на представителния тим отсъстваха Даниел Киш, Виктор Генев, Владимир Гаджев, Боян Илиев и Джунейт Яшар, който бяха пратени в дублиращия отбор за двубоя със Сливен.