Левски стартира днес подготовката си за гостуването на Локомотив (Пловдив). Двубоят на "Лаута" е в петък от 21:15 часа. Откриващото занимание за седмицата ще стартира в 20:00 часа и ще бъде открито за фенове и медии. Тренировката във вторник също е с този начален час и ще може да бъде проследена от привържениците. В сряда и четвъртък Станислав Генчев ще проведе закрити занимания.

Очаква се към тренировките да се завърне Матей Маркович. Вратарят пропусна победата над Ботев (Враца) заради проблем с врата и бе заменен от Пламен Андреев. Днешното занимание ще бъде пропуснато от Фабио Лима. Крилото се контузи на едно от заниманията през миналата седмица и по всяка вероятност ще пропусне както гостуването на Локомотив (Пловдив), така и домакинството на Крумовград в четвъртия кръг.

Преди двубоя с Ботев (Враца) проблеми имаше и Келиан ван дер Каап, но нидерландецът стартира от първата минута, като бе заменен от Клемент Икенна през втората част. 25-годишният футболист е уверил, че се чувства добре и няма място за притеснения, пише "Тема Спорт".