Турнир: Контроли Стадион: "Kaya Palazzo" Зрители:

Три минути добавено време на срещата.

81′

ПЪЛЕН ОБРАТ ЗА ВАШАШ! Шонгур Пап бележи трети гол за унгарския тим.

75′

Себастиан Ихриг-Фаркаш отбеляза втори гол за Вашаш и изравни резултата. "Сините" сгрешиха при изнасянето на топката, унгарците организираха бърза атака, която зевърши с гол във врататата ноа българския тим.

68′

Удар на Патрик-Габриел Галчев от фаул мина на сантиметри над вратата на Вашаш.

60′

ГОЛ ЗА Вашаш! Хинора върна един гол за унгарците. Той бе оставен непокрит в близост до наказателното поле на Левски и стреля по диагонала. Пламен Андреев не се намеси по най-добрия начин и топката влетя в мрежата му.

51′

2:0 за Левски! Патрик-Габриел Галчев намери новото попълнение Фабио Лима в наказателното поле бразилецът  финтира защитник на Вашаш и подаде на Илиян Сгефанов, който удвои преднината на "сините".

46′

Начало на втората част!

46′

Старши треньорът на Левски Николай Костов замени всичките играчи, които започнаха срещата и ги замени с друга единадесеторка.

45′

Точно в 45-ата минута реферът даде край на първото полувреме. В заключителните минути играта се понакъса и липсваха интересни ситуации освен да удара на Асен Митков и Марин Петков, които бяха отразени от унгарския страж.

30′

Опитният вратар Николай Михайлов е заменен от Пламен Андреев. Целта е тримата вратари да играят по 30 минути.

20′

Добро положение пред Вашаш. Топката беше изпратена в наказателното поле, където Ван дер Каап не успя да изчисти добре и тя попадна в краката на Холендер. Той стреля силно, но ударът му бе блокиран от играч в синьо.

15′

Гол за Левски! Цунами бележи с глава. Футболистите на Николай Костов стигнаха до първия си корнер  в мача. Статичното положение беше изпълнено заучено, Марин Петков центрира на далечната греда, където Цунами с глава от малък ъгъл успя да преодолее унгарския страж Йова за 1:0.

9′

Потенциално опасна атака на унгарците е прекъсната от Хосе Кордоба, която е застанал на пътя на топката.

4′

Левски е в традиционния си син екип, докато унгарците са в бяло. Първият удар в очертанията на вратата отправи Уелтън, но вратарят Йова спаси.

2′

Срещата стартира. Условията са идеални за добра игра.

1′

Здравейте с живото проследяване на първата контрола на Левски за годината. Три часа преди началния съдийски сигнал на двубоя с унгарския Вашаш, треньорът Николай Костов обяви титулярния състав. Сред резервите е новото попълнение Фабио Лима, който се очаква днес да запише първи минути за столичния тим.