Турнир: Контроли Стадион: "Kaya Palazzo" Зрители:

КРАЙ НА МАЧА!

Костов, че да биеш можеш докажи ни! Левски загуби и от Дукаджини...

Ето как се разви двубоят

76′

ГОЛ! 1:2!! Четвърт час преди края Костов пусна и Ел Джемили в игра, а той му се отплати с гол няколко секунди по-късно. Ел Джемили напредна с топката сам и стреля право във вратаря, но косовският страж изпусна кълбото и то влезе в мрежата му.

71′

ВТОРА ГРЕДА ЗА ЛЕВСКИ! В 71-вата минута късметът за втори път обърна гръб на Левски. Галчев проби по десния фланг и пусна остър пас към Фадига, който дебнеше на границата на наказателното поле, но топовният му изстрел се отби от напречната греда.

Снимка 650276

Източник: startphoto.bg

67′

"Сините" вдигнаха оборотите след влизането на голяма част от титулярите, но до момента не успяват да създадат нищо интересно пред косовската врата.

60′

Цели 9 промени в състава на "сините": Пламен Андреев, Патрик-Габриел Галчев, Цунами, Ван дер Каап, Рикардиньо, Асен Митков, Фадига, Уелтън и Дарлан се появиха в игра. От стартовите 11 на терена остана само Кристиан Димитров.

55′

Нищо интересно през първите 10 минути на втората част. Костов изпрати още няколко футболисти на Левски да загряват.

46′

Николай Костов извърши една смяна на почивката. На мястото на Марин Петков, в игра се появи новото попълнение на "сините" Фабио Лима.

Снимка 650279

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

37′

В 37-ма минута Стивън Гаоте проби отляво, навлезе навътре към наказателното поле и стреля силно с десния крак, ала и твърде неточно.

26′

Ники Михайлов не се интересува много от случващото се на терена.

Снимка 650272
21′

ГРЕДА за Левски! В средата на първата част "сините" показаха, че няма да се дадат без бой на своя съперник и организираха добра атака по десния фланг. Преслав Бачев центрира добре, а Кристиан Димитров нанесе удар с глава, но топката се удари в напречната греда.

15′

Резултатът можеше да стане катастрофален за "сините" само минута след втория гол, когато играч на Дукаджини излезе сам срещу Андонов, но ударът му беше спасен от младия вратар на Левски.

14′

ГООЛ! 0:2!! Преднината за косоварите беше удвоена в 14-та минута. Молина центрира от пряк свободен удар в наказателното поле, а централният защитник на Дукаджини - Исени, беше изпуснат и с глава остави Андонов безпомощен за втори път.

7′

ГООЛ за Дукаджини! Отборът от Косово откри резултата в 7-та минута на двубоя. Капитанът на тима - Морина, стреля от пряк свободен удар, Андонов не успя да се намеси и кълбото се оплете в мрежата зад гърба му.

1′