В среща от 24-ия кръг на дублиращата група Левски победи Беласица с 2:0. И двата гола отбеляза Георги Чакъров - в 42-та и 50-та минута.

"Сините", които са лидери в класирането в дублиращата група, направиха още много пропуски и не успяха да постигнат по-убедителен резултат. Гостите имаха само един удар към вратата на Левски като в 35-та от пряк свободен удар Пламен Ненов уцели гредата.

От представителния отбор на "сините" само Рашид Тиберканин взе участие в мача, но бе заменен на почивката.

Ето и съставите на двата отбора:

Левски: Василев, Димитров (к), Иванов, Димов, Станчев, Манчев, Недялков, Балджийски, Чакъров, Тиберканин и Табаков (Ангелов, Васев, Зайков и Шмедин).

Беласица: Тилев, Гущеров, Митушев, Велчев, Костов, Янкулов, Токов, Ячков, Ненов, Хаджиев и Герчев.