Ръководството на Левски обяви удължаване на договора за партньорство с турската клиника "Аджъбадем". Новината обявиха от клуба, а ето и подробностите:
"Уважаеми предствители на медиите,
Имаме удоволствието да Ви поканим на пресконференция в петък, 05.10., от 13:00 часа в залата на ДЮШ на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов".

Източник: levski.bg
Поводът за брифинга е подновяването на съвместното партньорство и договор между Аджъбадем Сити Клиник и ПФК Левски за медицинско обслужване и гарантиране на кондиционното състояние на футболистите от представителния и юношеските отбори на "сините".
На пресконференцията ще присъстват г-н Ангел Ангелов - изпълнителен директор на веригата лечебни заведения Аджъбадем Сити Клиник, г-н Красимир Иванов - изпълнителен директор на ПФК Левски и футболистът на Левски Хали Тиам".
справедливко
на 03.10.2018 в 21:56:21 #3Хали Тиам е нужен заради такива грубияни , какъвто беше Каранга -сега - Станислав Манолев , Жанио Бикел , Пинто , Малинов , Моци , Светослав Дяков , Сисиньо и още много други , за да им покаже , че футболът (грубия - го могат и други ) .
jockeyfirst
на 03.10.2018 в 19:25:36 #2Да , д - р Тиам непременно ще присъства .
jordan_levskara
на 03.10.2018 в 18:57:45 #1"... и футболистът (хирург) на Левски Хали Тиам".