Юношите на Левски до 18 години победиха с 4:1 като гост Национал в първата среща от ½ финалите в турнира за Купата на БФС.

Два гола за водения от треньора Елин Топузаков тим отбеляза Васил Василев - в 25-та и в 30-та минути. По едно попадение добавиха Антон Иванов в 15-та и Ивайло Марков в 60-та минути.

"Ултрас Левски": Който иска да води война с Левски, нека знае, че зад Мъри стои "синята" лавина

Подкрепиха треньора

Реваншът на стадион "Георги Аспарухов" е на 4 май, сряда.

Съставът на "Левски" U18: 99. Йоан Загоров (к), 2. Марио Дадаков (60 - 14. Никола Църовски), 3. Божидар Костадинов (75 - 17. Никола Бандев), 4. Димитър Андонов, 5. Атанас Килов, 6. Слави Чакъров, 7. Антон Иванов, 9. Васил Димитров, 10. Ивайло Марков (83 - 17. Любомир Тодоров), 11. Антоан Стоянов (60 - 8. Александър Асенов), 19. Васил Василев (60 - 16. Преслав Бачев).