90+11′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "Vivacom Arena - Георги Аспарухов", гр. София Зрители:
90+11′

КРАЙ НА МАЧА!

90+10′

ГООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Въпреки че Левски си подсигури класирането в следващата фаза, талантът на "сините" Марин Петков овладя подаване на границата на наказателното поле и с мощен снаряд разпечта вратата на отбора от Северна Македония.

90+5′

Асен Митков е заменен от Ивелин Попов.

89′

Миг на разконцентриране в редиците на Левски! Играч на Шкупи излезе на стрелкова позиция и стреля моментално, предизвиквайки добра намеса на Пламен Андреев. В следвщата атака отново българският национал трябваше да реагира, неутрализирайки удар на Реналдо Сифъс.

86′

Жълт картон за Кристиян Трапановски.

76′

Ел Джемили е заменен от Асен Чандъров.

73′

Главният съдия Лионел Тшуди получи травма и напусна терена, насочвайки се към съблекалните. Ситуацията принуди арбитърът да се смени с четвъртия рефер Лукас Фяндрих.

66′

Дуду влиза на мястото на Кевен.

61′

Суад Саити е заменен от Валид Хамиди.

56′

Марин Петков заменя Роналдо.

56′

Илиян Стефанов влиза на мястото на Рикардиньо.

51′

Ел Джемили! Второто полувреме стартира така, както завърши първата част, а именно с натиск на състава на Николай Костов. Атакуващият футболист Ел Джемили осъществи страхотен рейд, когато преодоля противниковата отбрана, за да центрира остро към наказателното поле, където връхлитащия Рикардиньо бе изпреварен.

49′

Кевен си изкара жълт картон.

46′

Арби Воша е заменен от  Кристиан Ачковски.

46′

Адем Али отстъпва мястото си на Кристиян Трапановски

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

34′

Адем Али е официално предупреден.

27′
Снимка 628688

Източник: startphoto.bg

21′

Шкупи успя да създаде първо по-сериозно положение. Играч на северномакедонците пое топката на фланга, след което нанесе слаб изстрел, уловен с лекота от вратаря Пламен Андреев.

14′

Играчите в жълто диктуват събитията на терена и непрекъснато опитват да застрашат вратата на тима от Северна Македония. Понастоящем обаче съставът на Шкупи се защитава успешно.

3′

Силно начало за Левски! Уникалната атмосфера на стадион "Георги Аспарухов" определено действа мотивиращо на играчите в жълто, тъй като "сините" можеха да открият резултата. Десният краен бранител Жереми Петирс отправи мощен удар, стражът на гостите спаси, но топката попадна в Ел Джемили, който стреля неточно.

Снимка 628680

1′

97. Асими Фадига

Отборът на Левски приема северномакедонския ФК Шкупи в реванш от втория предварителен кръг на турнира Лигата на конференциите. Преди седмица "сините" се наложиха над съперника с 2:0 и днес пред пълните трибуни на "Георги Аспарухов" ще трябва да довършат започнатото.

Тити Папазов уверява: Всички бразилци ще преподпишат с Левски

"Ники Костов е много силен характер"

Срещата е от 20,00 часа, а стадионът е напълно разпродаден, според информациите от клуба. Левски загря за реванша с разгромна победа с 6:0 над Локомотив (София) в първенството и излиза със самочувствие тази вечер пред собствената си публика, която очаква поредна голова фиеста.

Треньорът на Левски Николай Костов ще направи само една промяна в състава спрямо 11-те от Скопия. Очаква се вместо Кристиан Димитров на терена да се появи Роналдо.

Левски е в готовност да отвори и Сектор "Г" за своите фенове

Пропуски има още за "Б" и "В"

На вратата ще стартира Пламен Андреев, а пред него ще се наредят Жереми Петрис, Келиан ван дер Каап, Хосе Кордоба и Цунами. Асен Митков ще действа между защитата и халфовата линия, а в по-преди позиции ще му партнират Адриан Краев и Джемили. По крилата ще връхлитат Велтон и Роналдо, а на върха на атаката ще действа Рикардиньо.

Ако отстрани ФК Шкупи, което изглежда много вероятно, в следващия кръг Левски ще се изправи срещу победителя от двойката Апоел (Беер Шева) и Паневижис.