Левски приема Верея с идеята да си върне лидерската позиция в Първа лига поне за няколко часа преди мача на Лудогорец със Септември в София.

"Сините" загубиха в Разград миналия уикенд с 2:1, но оставиха доста добри впечатления с играта си през второто полувреме, в което като по чудо не стигнаха до изравнителен гол.

Антон Огнянов: Верея излиза с нагласата да вземе нещо срещу Левски

"На "Герена" се играе зверски трудно"

Столичани ще се радват и на сериозна подкрепа за пореден път от началото на сезона, а като жест от ръководството клубът определи символични цени от по 1 лева за предстоящия мач с последния в класирането.

Възможно е Славиша Стоянович да даде почивка на някои от титулярите, имайки предвид, че в средата на другата седмица предстои гостуване на Черно море за Купата на България.

Верея пък все още търси първа победа в шампионата. Старозагорци постоянно са разтърсвани от скандали от старта на шампионата, но в последно време, поне по думите на треньор и футболисти, ситуацията се подобрява.

Дали това ще даде резултат, ще разберем тази вечер след 19,45 часа на стадион "Георги Аспарухов".

Празник на "Герена"! Над 10 000 идват на Левски - Верея!