Турнир: Контроли Стадион: "Kaya Palazzo", Белек Зрители:

Николай Костов извърши двойна смяна в състава на Левски. Кристиян Йовов и Дейвид Михалев се появиха на терена вместо Фабио Лима и Асен Митков.

75′
70′

Илиян Стефанов замени Рикардиньо.

69′

Манкенда финтира Цунами и нахлу по десния флаг на атаката на Рига. Центрирането му в наказателното поле бе отбито от Фернандес право на крака на Луис Белико, чийто удар обаче мина над напречната греда.

65′

Опасен удар на Хървойе Бабец от границата на наказатеолното поле, но Пламен Андреев успя да избие.

63′

Уелтън влиза на мястото на автора на третия гол Ел Джемили.

49′

Играчите на Рига сгрешиха при изнасянето на топката и Джавад ел Джемили се възползва по най-добрия начин и отбеляза 3-ти гол за Левски.

46′
45′

Втората част започна.

45+1′

Край на първата част.

45′

Рикардиньо е точен от бялата точка и извежда "сините" напред в резултата!

44′

Дузпа за Левски за нарушение срещу Рикардиньо.

40′

Марин Петков получи жълт картон за опасна игра.

30′

След центриране от ъглов удар, топката достигна до Рикардиньо.Той намери Ван дер Каап, който стреля отблизо, но вратарят на Рига Нилс Пуриус спаси удара на нидерландеца.

21′

ГОЛ за Левски! Марин Петков бе отлично изведен от Рикардиньо и изравни резултата.

6′

Гол за Рига! Райвис Юрковскис беше изпуснат от "синята" отбрана и с диагонален удар  откри резултата в полза на латвийците!

1′

77. Дейвид Михалев

Левски ще изиграе своята осма и последна контрола от зимната подготовка. "Сините" се изправят срещу латвийския вицешампион Рига ФК в 16:00 часа, а двубоят ще може да бъде наблюдаван по "Диема Спорт 2".

"Сините" записаха различни резултати в приятелските срещи. Столичният гранд надви Тузла, украинския колос Динамо Киев и гарнитурата Шахтьор Донецк U19. Загубите обаче са с една повече - четири. Те дойдоха от Вашаш, Олександрия, Дукажини и Баник Острава.

Наставникът Николай Костов е принуден да се справя с липсата на куп играчи, които са с травма в София. Такива са юношите Стивън Гаоте и Преслав Бачев, титулярният централен защитник Хосе Кордоба и по-периферният Асен Чандъров.