Левски победи Хасково с 2:0 в контролен мач, който се игра на "Герена". В проверката треньора на "сините" Станимир Стоилов заложи предимно на играчите, които по-рядко получават шанс за изява.

След серия от пропуски нападателят Емил Ангелов откри резултата в 39-ата минута. Бабангида подложи крак на центрирана от дясно топка пред опразнената врата на хасковлии и направи 1:0.

В 57-ата минута Атанас Курдов покачи на 2:0, след като Борносузов изпълни пряк свободен удар, топката рикошира и попадна в юношата на Левски, който удвои аванса на тима си. Няколко минути по-късно ново попадение на Курдов бе отменено, заради засада.

През втората част на проверката Мъри заложи на доста юноши, а на вратата застана Георги Петков. Най-интересното бе, че Станимир Стоилов пусна в игра и 15-годишният израелски нападател Ели Зизов, който от няколко дни е на проби на "Герена". Младокът е придружаван в София от баща си, а треньорския щаб на "сините" в близките дни ще прецени качествата му и ще реши дали да го остави в школата на Левски.

Съставът на Левски: Митрев, Д. Димитров, Тодоров, Минев, Станчев, Борносузов, Балтанов, Лемперов, Коприваров, Ем. Ангелов, Огнянов (Петков, Сим. Иванов, Ант. Павлов, Табаков, Курдов, Чакъров, Мутафчийски, Киров, Зизов)