Българският шампион Левски не успя да победи втородивизионния сръбски Севойно и в първата си контрола завърши 1:1. „Сините" започнаха по-активно и първи имаха шанс да открият резултата след удар на Сърмов в 7-ата минута, но топката излезе в аут. Радостта на българите дойде минута по-късно, когато Ники Димитров направи добър пробив отляво и центрира към Дарко Тасевки, който откри резултата.

Левски можеше да удвои преднината си в 20-ата минута, но ударът на Ники Димитров беше спасен от сръбския страж. В ответната атака Павичевич стреля опасно с глава, но добра намеса на Георги Петков предотврати гол. В 23-ата минута Емил Велев направи принудителна смяна, след като Рабех получи травма. На негово място се появи Милиев.

Левски получи нов добър шанс за попадение в 31-ата минута след пробив на Зе Соарес и пас към Тасевски, но голмайсторът се засуети и всичко приключи с неточен удар на Гаджев. Сърбите на свой ред можеха да триумфират в 33-ата минута, ако след мощен удар на Павичевич на мястото си не беше Петков.

Христо Йовов сътвори добра ситуация в 35-ата минута, демонстрирайки техника, но и неточност. В 41-ата минута Севойно ликуваше, след като Павичевич беше изведен сам срещу Георги Петков след добър пас от Шуниеверич. Нападателят не сбърка и изравни.

На почивката треньорът на „сините" Емил Велев смени целия състав. Втората част започна с натиск на българите, които пропиляха две изгодни ситуации в 50-ата и 51-ата минута. В 57-ата минута стана факт и втората принудителна смяна в българския шампион. След центриране на Севойно в опит да избие топката стражът Митрев удари Балтанов, който беше заменен от Недялков.

Левски продължи да атакува повече, като Бензукан и Георги Христов можеха да реализират. Севойно отвърна на предизвикателството чрез реализатора си Павичевич, който преодоля Митрев и стреля, но Бензукан успя да изчисти от голлинията в 69-ата минута. До края на срещата усилията на левскарите бяха да изведат Георги Христов на изгодно положение, но неговите удари бяха спасени.

Левски - Севойно 1:1 (1:1)

1:0 Тасевски (8 мин)
1:1 Павичевич (41)