Юношите на Левски до 18 години ще се изправят срещу Спартак (Варна) на 1/8 финалите за Купата на БФС, отреди тегленият днес жребий. Възпитаниците на треньора Иво Градев са гости в първата среща на 21 октомври, сряда, а реванша на стадион "Георги Аспарухов" е насрочен за 28 октомври, сряда, съобщават от клуба.

Левски U16 има за съперник отбора на Лудогорец. Воденият от Петър Карачоров тим е домакин в първия мач на 21 октомври, сряда, а ревнашът в Разград е на 28 октомври, сряда.

Левски U14 с треньор Борислав Кьосев се изправят срещу Етър. Първата среща е на стадион "Георги Аспарухов" на 22 октомври, четвъртък, а реваншът във Велико Търново е насрочен за 29 октомври, четвъртък.

Левски умее да се вдига след пауза

В предишния случай, когато двата тима се срещнаха в "Овча купел", Левски спечели с 2:0