По време на паузата в Първа лига, треньорът на Левски Славиша Стоянович възнамерява да подобри физическото състояние на тима. Той държи отборът да не допуска резки колебания в представянето си, както бе срещу Етър (2:1) - добро първо полувреме и слабо второ.

Именно заради това "сините" ще проведат контролна среща с неизвестен за момента съперник. Очаква се от клуба да споделят подробности за проверката.

Етър загуби от Левски с 1:2

Левски постигна своето във Велико Търново, "сините" фенове прекъснаха мача за 10 минути

Силно първо полувреме за "сините", слаба втора част

В същото време Левски очаква Дисциплинарната комисия на УЕФА да се произнесе за инцидентите по време на реванша с лихтенщайнския Вадуц от първия квалификационен кръг на Лига Европа. "Сините" го спечелиха с 3:2, но въпреки това отпаднаха, след като бяха загубили с 0:1 първата среща. В края на мача на "Герена" част от феновете пробваха да нахлуят на терена. След последния съдийски сигнал ултраси счупиха десетки седалки в сектор В, като част от тях бяха хвърлени към терена и по прибиращите се в съблекалнята играчи на двата отбора.

Възможно е клубът да отнесе санкция, която включва и мачове при закрити врати наред с глоба.