Ръководството на Левски се е спряло на Петър Хубчев за заместник на Стойчо Стоев. "Сините" шефове вече са стартирали преговори с бившия наставник на Берое, пише "7 дни спорт".
На "Герена" няма да избързват с треньорска рокада и по всяка вероятност ще изчакат края на сезона.
Договорът на Стойчо Стоев изтича през лятото и шансовете да бъде подновен са минимални.
Като футболист Петър Хубчев има солиден стаж в Левски. Героят от САЩ '94 е носил синята фланелка четири сезона и има спечелени две шампионски титли.
loko-pd
на 09.04.2016 в 15:02:36 #3Говеда изчакайте до довечера и ако ви изклецат и папагалите Стойчо го погребете. лит е

fkfguyuy
на 09.04.2016 в 12:44:54 #2СТОЙЧО СТОЕВ Е ДОКАЗАН ТРЕНЬОР и това се случи още в Лудогорец! СТОЙЧО НЯМА ДА БЪДЕ ИЗГОНЕН А САМ ЩЕ СИ ТРЪГНЕ ТЪП РЕДАКТОРЕ !!! НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ДОКАЗВА НА ТЪПИЯ РЕДАКТОР НА ТЪПСПОРТ
fkfguyuy
на 09.04.2016 в 12:41:32 #1ТЪПСПОРТ главния ви редактор е ТЪП и СЕКСУАЛНО НЕОРИЕНТИРАН. Пишете за да се намирате на приказки и най-непонятно за мен е да създавате интриги. Тъпите ви журналисти като не са кадърни да събират актуална информация за деня започват да създават интриги ,когато клуб(а)започне да лъкатуши в първенството. Например: Случая с Берое! Стара Загора остана без треньор и интригата е ваша ,че Левски се свързва с Хубчев!? Левски върви горе-долу в първенството и инригата е ваша че ще има смяна на треньора! ТЪП е редакора ви ! СМЕНЕТЕ ГО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!