Турнир: Контроли 2024 Стадион: TSS Football Center, Белек (Турция) Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

79′

Андреев показа отличен рефлекс като изби удар на играч на съперника. След последвалия корнер не се стигна до нищо опасно.

78′

Галчев подаде вляво към Антоан Стоянов. Младокът стреля с глава, но вратарят улови.

71′

По-рано Динев замени Келиан ван дер Каап, Иван Горанов - Цунами, Антоан Стоянов - Краев, Галчев влезе на мястото на Петков, а Здравко Димитров замени Митков.

70′

Здравко Димитров получи жълт картон.

68′

Цонев, а след това и Михайлович изпълниха преки свободни удари, но без успехи.

64′

Билал Бари получи топката от Галчев и напредна, но в наказателното поле се засуети и пропусна да стреля.

46′

ГОЛ ЗА БОХЕМИАНС! Роман Квет с плътен удар изравни за 1:1 пред погледа на Кордоба.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Греда и за Левски! Представилият се на високо ниво през полувреме Цунами центрира в наказателното поле към Бари, нападателят засече с глава, но топката срещна страничната греда!

38′

Възможност за Бохемианс! Кубек надскочи Ван дер Каап при центриране отдясно, но топката срещна напречната греда.

37′

Бари сгреши и позволи на Коубек да стреля с глава в наказателното поле, но за щастие на "сините" опитът му не сполучи и не се стигна до нищо опасно.

36′

Жълт картон за Краев след опасно единоборство срещу Нови.

28′

Асен Митков започна отлична атака на "сините", 16-годишният талант намери Димитър Костадинов, който от границата на наказателното поле подаде към Билал Бари, но нападателят отправи разочароваш удар като не успя да насочи добре топката.

19′

Далечен удар, отправен от Андриан Краев, но топката мина над вратата.

13′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Цунами изпрати топката в наказателното поле, а Билал Бари стреля отблизо след грешка в отбраната на Бохемианс и откри за 1:0!

10′

Далечен прострелен удар от страна на играч на Бохемианс, но младият Пламен Андреев не срещна затруднения и се намеси.

8′

Билал Бари бе фаулиран от вратаря, в опит да го преодолее, но е имало и засада и не се стигна до дузпа.

6′

Добри първи минути за Левски, които опитват да организират атаки, но към момента съперникът се справя с опасностите.

2′

Радослав Цонев носи капитанската лента в днешния мач.

1′