Един от управниците на АЕК Кириякос Деметриу предупреди отбора да не подценява реванша с Левски в Лига Европа.

АЕК (Ларнака) победи Левски с 3:0 в мач от втория кръг на Лига Европа

Абсурден червен картон провали Левски в Кипър, "сините" инкасираха три гола за осем минути

Столичани загубиха с 0:3 от АЕК

Според него, представянето на "сините" през първото полувреме на мача в Кипър е било много силно.

Тогава те изпуснаха куп положения, но в края му реферът Мартинш показа твърде пресилен втори жълт картон на капитана Живко Миланов и донякъде предреши случилото се след почивката.

Треньорът на АЕК: Трябва да бъдем сериозни в реванша

"Червеният картон наистина промени хода на мача, но беше логичен на фона на играта на съперника"

"Нищо не е решено срещу Левски, въпреки че водим с 3:0 след първия мач. За да не допуснем да се стигне до изненада, трябва да подходим с огромно уважение към съперника. Това, че имаме добър резултат, не означава, че войната е приключила.

Трябва да сме сериозни и да отбележим поне едно попадение. Нека не забравяме, че този съперник тотално ни надигра през първото полувреме на двубоя в Кипър. Имаме още една тренировка и хубавата новина е, че нямаме контузии в състава", заяви Деметриу.