Наставникът на Левски Илиан Илиев изрази съжалението си от инфарктното равенство, което неговите възпитаници постигнаха при визитата си на Локомотив (София) . Припомянме,че „сините" водеха до самия край на срещата, но с гол в 92-ата минута, „железничарите" се добраха до така желаното реми.
Илиев сподели, че ако Владимир Гаджев не бе получил червен картон, то неговите играчи щяха да се поздравят и с трите точки от днешното столично дерби.
„Неприятно е, че загубихме 2 точки и то в продължението при статично положение, където численото превъзходство не играе", коментира старши треньорът на Левски.
"Ето така "купуваме" мачовете си. Дано, след като най-накрая не спечелихме, тези глупости по някои медии да спрат", възнегодува Илиан.
„Първият гол беше много важен, защото очаквахме Локомотив да играе по-прибрано. След това имахме още две ситуации, но не ги отбелязахме, после дойде и изгонването на Гаджев", продължи Илиев.
„След червения картон трябваше малко да се прегрупираме, да заиграем по-компактно. Дори с 10 души след почивката се държахме добре, създадохме и положения за гол. Ако Влади не беше излязъл, резултатът щеше да бъде различен", добави наставникът на Левски.
„За съжаление в края допуснахме гол и нямахме почти никакво време да реагираме. Изоставаме 2 точки от Лудогорец, но имаме още 23 кръга, в които да играем по-добре и да реализираме повече от положенията си", каза още Илиан Илиев.
umen_ vlad
на 29.09.2012 в 21:52:38 #2Глупаци,Левски ще е шампион тази година!Помнете!
Първият шампион
на 29.09.2012 в 20:25:36 #1Неук, след Илиан идва Прическата, а след това Чечу.
Ясен си мина вече по реда. 