Левски записа седмата си победа от началото на сезона от изиграни девет мача.

"Сините" за пореден път гарнираха успеха си със суха мрежа, която бе шеста на сметката на Пламен Андреев. Столичани допуснаха попаденията си до момента при пораженията от ФК ЦСКА 1948 с 0:1 и Локомотив (София) 2:3, като не са допускали гол при своя победа.

Централният защитник Хосе Кордоба продължава да бъде единственият футболист на сините, който не е пропуснал минута от началото на сезона. Панамският национал е бил на терена и в деветте срещи, в които записа 810 минути, а в тях до момента не е получил жълт или червен картон. Още седем играчи на "сините" са участвали във всички мачове от началото на първенството, но нямат пълния сбор минути, защото или са били заменяни по време на двубоите, или са влизали от резервната скамейка.

Станимир Стоилов продължи положителната си серия срещу Берое начело на "сините". Мъри спечели седмия си мач от десет двубоя със заралии, като двата тима са стигали и до три равенства. Головата разлика при наставника е 17:6 в полза на столичани, сочи статистика на "Тема Спорт".