Левски не успя да победи словашкия Дубница и завърши наравно 2:2 в контролен мач, който се игра на Общинския стадион в кипърския курорт Агиа Напа. Като цяло сините" бяха по-активният отбор през почти цялото времетраене на мача, но не успяха да се поздравят с победата.

Резултатът бе открит в 35-ата минута, когато Христо Попадийн отбеляза след отличен пробив и пас на Гара Дембеле. Малко по-късно Гара се превърна в грешник, когато направи глупав фаул в наказателното поле, а Брушко реализира отсъдената дузпа за 1:1. Исмаил Иса в 83-ата минута върна преднината на Левски, но Горелка в 90-ата минута оформи крайното 2:2.

ЛЕВСКИ : Кирил Акалски, Стефан Станчев, Йордан Милиев, Христо Стамболийски, Веселин Минев, Мариан Огнянов, Владимир Гаджев, Христо Попадийн, Дарко Тасевски, Иван Горанов, Гара Дембеле

ДУБНИЦА: Игаз, Бено, Ваврик, Ношек, Брушко, Поражик, Изволд, Тружка, Полач, Кузма, Шулек (Ларотока, Аугустино, Грабеш)