Спортният директор и изпълняващ длъжността старши треньор на Левски Георги Иванов похвали отбора си за изявите през второто полувреме на мача с Локомотив Мездра. "На разбора преди мача им казах, че трябва да стоят близо до хората от противниковия отбор, да пресират съперника. През първото полувреме това го нямаше. Освен това продължихме да пропускаме.

На почивката казах на отбора си, че без битка няма как да стигнем до победата. След това нещата се промениха и играчите показаха, че могат да играят футбол. Показаха онова настроение, което го има в съблекалнята и по време на тренировки. Исках да го видя още в началото, но се получи едва през втората част", коментира Гонзо след срещата.

Бившият футболист изказа остро недоволство от действията на реферите. "Предишната седмица не исках да коментирам съдиите. Тези хора обаче прекаляват. Явно имат нещо срещу Левски. Виждам, че е свирят дузпи в наша полза. Има някаква тенденция. Аз казах, че няма да коментирам съдиите, но Димо Момиров трябва да им обърне внимание, защото явно имат нещо срещу Левски.

То по-лошо от това какво да стане, в една от ситуациите футболист на Локо Мездра игра като вратар. Нямам претенции да помагат на Левски, а да свирят това, което виждат. Дали Левски ще падне или ще победи - няма значение, просто не трябва да се проявява тази тенденция. Видяхме го и в Своге. БФС трябва да им обърне внимание", коментира Гонзо.

Спортният директор коментира и присъствието на трибуните на стадион "Георги Аспарухов" на Вячеслав Грозни. "Да, той е един от вариантите, които обсъждаме за треньор. Ще се видим тези дни с него, ще видим той какви виждания има за клуба. Ще изберем това, което е най-добро за Левски.

Имаме 3-4 кандидатури, но все още обсъждаме, говорим с треньорите, но това нищо не означава. Но треньорът ще бъде назначен след Нова година, за да може този човек да си проведе подготовката. За да няма оправдания: „Аз не съм правил подготовката". Има и други кандидатури освен Грозни. Не правете коментари, има 3-4 души, с които са водени разговори, но ще обявим това, когато стане факт", завърши шефът на „сините".

Иванов изказа специална благодарност и на феновете, подкрепили тима. "Нормално е след няколко домакински поражения в отбора да има и нервно напрежение когато играе пред привържениците си. Феновете обаче и днес бяха зад нас, за което можем само да им благодарим".