Мениджърът на Левски Георги Иванов-Гонзо остана доволен от старанието на футболистите в мача със Славия. Въпреки това той призна, че в отбора е имало умора след мача в Търнава през миналия четвъртък.

"Предвид мача, който изиграхме в четвъртък имаше малко умора през втората част. През първото полувреме изтървахме три положения. Сами си направихме мача труден. Като цяло съм доволен от футболистите за това раздаване.

При този мач, който изиграхме срещу Спартак, беше добре. Иво Иванов е почти готов за игра. Данчо Милиев ще бъде готов след три седмици. Всички футболисти, които са в отбора, аз разчитам на тях.

Не се притеснявам кой ще играе в защита. Работим върху пропуските в нападение. Съжаляваме за тези положения. Затова футболът е интересен, защото понякога изпускаш чисти положения, понякога вкарваш от никакво положение. Така е", каза още мениджърът.