Новата звезда на Левски Гари Родригес получи наградата си за футболист на 23-ия кръг. Холандското крило заяви, че е дошъл в Левски, за да израства и ще се стреми да повишава нивото си на игра.
„Много лесно се съгласих да дойда в Левски, защото това е един голям отбор. Няма да потъна в „А" група, както може би се случва с други чужденци, дошли в България. Дошъл съм тук да израствам. Искам да задържа сегашното си ниво и да ги повишавам постепенно", обеща Родригес.
„Вече ми обясниха колко важно е вечното дерби. Надявам се да победим и стадионът да е пълен. Не познавам играчите на ЦСКА", подчерта крилото.
„Любимата ми позиция е на крилото, не зад нападателя. Аз обаче ще играя там, където ме постави треньорът. Той е шефът в съблекалнята. Старая се просто да си върша работата. Дано станем шампиони", заяви още холандският бързак.
„Нивото на футбола в „А" група не е ниско, нито пък съм усетил да има расизъм в България от страна на феновете", сподели Родригес.
JedyMaster
на 25.04.2013 в 15:33:07 #8батков абе, че ще ходя ще ходя, ама нещо не си спомням, да съм обещавал такова нещо
german
на 25.04.2013 в 15:18:34 #7k4v, днеска ми смениха дограмата на къщата - 8 прозореца 3 х 1 м
дограмата - турска, одрънкаха ме 2 000 евро
к'о ше кажеш - прецакан ли съм 
JedyMaster
на 25.04.2013 в 15:12:33 #6Това ще искам и в събота - да оставят сърцата си на терена и ако го направят мисля, че феновете няма да останат разочаровани", убеден е Българския Моуриньо. =======

JedyMaster
на 25.04.2013 в 15:10:18 #5Това подуенско сигане, ще бъде оперирано от хирурзите Венков и Бандата
shaver
на 25.04.2013 в 14:42:53 #4Може да му е харесала играта на отборите, но още не е осъзнал, че тук треньори се сменят по-често от ароматизоатори на коли. Дано, не се изненада като почне преста на журналистите и скандалите, които си спретват българските отборчета, за да отклонят вниманието от проблемите с дисциплината и качеството на играта. В последно време виждам все повече жълти новини за футбола в българия, отколко спортни новини.
Добре Дошъл, Гари, дано останеш доволен от престоя си и бъдеш полезен за отбора. 
Синият Гигант се завърна
на 25.04.2013 в 14:36:36 #3Ама Гибона, между другото пиеше и по кило ракия на ден!
мeшyгa
на 25.04.2013 в 14:32:09 #2Липсва му зрялост на това момче! Дано се развива, щото със скорост само не става! На 19 години Гибона правеше луди всички защитници и след това свърши...
Синият Гигант се завърна
на 25.04.2013 в 14:25:29 #1Не познавам играчите на ЦСКА ------------------------------------------- Спокойно Гари, и ние не ги познаваме! Те са си анонимници!