Удинезе прати двама свои представители да гледат Владимир Гаджев във финала срещу Черно море. Националът е следен в последните месеци, като мачът снощи трябваше да бъде последният тест дали халфът ще играе в Серия А, пише "Меридиан мач".
Трансферът е сигурен на 99%, като Гаджев ще премине в Удинезе като свободен агент, след като договорът му с Левски изтича на 30 юни. Капитанът на „сините" вече няколко пъти открито заявява желанието си да напусне „Герена“, за да продължи кариерата си зад граница.
До този момент обаче той така и не успяваше да направи трансфер, като или нямаше хубава оферта, или бе контузен. Интересът към Гаджев от Италия не е нов, като той бе следен изкъсо и от представители на Киево.
Гаджев на 99% в Удинезе
Източник: БГ НЕС
tuigle
на 31.05.2015 в 18:05:37 #5ВЕДАД ГАДЖИЕВ ЗА 19 839-ТИ ПЪТ Е НА 99% СИГУРЕН ЗА ИТАЛИАНСКО ОТБОР!!!С ТЕЗИ ПЛОСКИ НОМЕРА,НЯМА ДА ГО ПРОДАДЕТЕ.НЕ СТАВА САМО С ЯДЕНЕ,ТРЯБВА И АКЪЛ!!!
Thomаs Linke
на 31.05.2015 в 12:45:56 #4Като носител на купата и суперкупата е нормално да го вземат
ШТъркел
на 31.05.2015 в 12:44:03 #3А Удинезе знаят ли за този футбалер и за негов трансфер? Италианците на трибуните от клуба ли са били или италиански пенсионери на почивка в България и дошли на футболен мач?
Fernando
на 31.05.2015 в 12:22:01 #2Да отива, вече се е изчерпал за Левски. Не играе с желание и не се раздава. Нека порита където и да е в чужбина за някой лев повече.
partenkov
на 31.05.2015 в 11:39:16 #1Е, като свободен агент за минимална заплата може да го вземат. Нека да изпълни на стари години мечтата си за трансфер.