Мексиканският гранд Тигрес победи с 2:1 последния в местното първенство тим на Керетаро, а бившият нападател на ЦСКА Жорди Кайседо бе в центъра на вниманието.

Еквадорецът влезе на терена като резерва при 1:1 в 60-ата минута, 5 минути по-късно вкара гол, а след още 4 бе изгонен с директен червен картон.

Тигрес поведе чрез Николас Лопес в 19-ата минута, а 6 след това Керетаро изравни от дузпа.

Малко след появата си на терена Кайседо изведе своя отбор напред, отклонявайки отблизо успореден пас към него.

В 69-ата минута нападателят бе изгонен заради изключително грубо влизане с бутоните в краката на съперник.

Първоначално реферът му даде само жълт картон, но след проверка с ВАР еквадорският нападател получи директен червен картон.

В 83-ата минута бе изгонен и съотборникът му Хуан Пабло Вигон, но Тигрес успя да удържи победата и е лидер във временното класиране.