Торино продължава да предизвиква усмивки по лицата на феновете си, като остава под номер 2 в Италия, пращайки зад себе си състава на Рома след 4-ия кръг от Серия "А".

Отборът надви категорично с 2:0 Сампдория у дома и подчерта отличното си представяне в Калчото.

Тимът на Джампиеро Вентура има 10 точки и заема второ място, като изостава на две от Интер след три победи и едно равенство.

Най-добрият футболист на "биковете" отново бе Фабио Куалярела, който отбеляза и двата гола във вратата на бившия си тим. Голмайсторът откри в 17-ата минута с глава, а в 24-ата минута отблизо оформи крайния резултат със своя четвърти гол този сезон в първенството.

Торино бе пълен господар на терена и до края на първата част на няколко пъти пропусна да увеличи преднината си на 3:0. Първата загуба на Самп остави тима със седем точки на шесто място.