Бившият италиански шампион Интер допусна четвърта загуба в последните пет мача, за да продължи отчаянието. "Нерадзурите" загубиха у дома с 0:1 срещу Фиорентина.

Ромелу Лукаку успя да пропусне празна врата от два метра, а Фиорентина четири минути по-късно откри, след като Джакомо Бонавентура отбеляза в мрежата на Интер след отбита топка на Андре Онана и удар на Кабрал в 53-ата минута, така че този момент окончателно реши всичко за победителя.

Никола Илиев продължава да блести за Интер

Вижте подробности

Интер имаше куп шансове поне да победи, но всичко, което домакините създадоха, успяха да пропуснат, въпреки че Фиорентина също имаше своите шансове, които не реализираха, но с един стигнаха до три точки и 40 точки на сметката за оставане в надпреварата за Европа.