Собственикът на Черноморец Димитър Събев презентира проект на стойност 450 милиона евро. Той включва изцяло покрит с козирка нов ултрамодерен стадион в Бургас.

Седящите места се предвижда да бъдат 30 000. Съоръжението ще включва нова многофункционална спортна зала за 16 вида спорт, която да бъде с 3500 седалки.
В грандиозния комплекс се включват хотел, бизнес и конгресен център, голям търговски център, както и множество апартаменти.

До съоръжението ще бъде построен паркинг с 10 000 места. Средствата за проекта ще бъдат отпуснати от западни банки и от федералния резерв на САЩ. Събев обяви, че проектът ще стартира в началото на следващата година и би трябвало да бъда финализиран по същото време след 3 години.