Старши-треньорът на Черноморец Димитър Димитров-Херо не скри разочарованието си от драматичната загуба с 1:2 от ЦСКА. Столичани стигнаха до успеха в последната минута, когато Валентин Илиев засече с глава центриране от корнер. Ето какво каза Димитров след последния съдийски сигнал.

„Яд ме е, защото победният гол беше от корнер, без да има натиск. Можехме да отиграем положението по хиляди други варианти, но решихме да изчистим в корнер, което ме изненада. Вратарят не посмя да излезе и ни закопаха в последната минута.

Не заслужавахме да загубим с оглед показаното на терена, но липсата на класа ни лиши от заслужена точка. Нямаме дълбочина в състава, къса ни е скамейка, което ме притеснява. Изключителна тежка и трудна се очертава да бъде битката, ще се борим до последно за мястото си в елита".