Димитър Димитров - Херо най-вероятно няма да разчита на опитния полузащитник Шенер Ремзи в реванша с Грасхопър утре. „Акулите" загубиха първата среща 0:3 в Швейцария. Играчът пропусна контролата със Светкавица (3:0) заради разтежение и състоянието му не се подобрява.
Травмата на Ванчо Траянов отшумя и той е на разположение за реванша със "скакалците" в София. Към групата на възстановените играчи се присъедини и Любомир Божинов, за когото се предполагаше, че няма да може да играе. Контролата със Светкавица показа, че халфът, на когото твърдо ще се разчита през новия сезон, вече се чувства добре и няма оплаквания.
Черноморец направи вчера сутрешна тренировка, а следобед имаше възстановяване в „Балнеохотел Поморие". След него играчите имаха свободно време за почивка. "Акулите" тръгват днес в 8,30 часа към София.
В същото време от тима не изневериха на стила си и определиха високи цени на билетите за реванша. Цената на входните талони за протоколния мач е 10 лева. Както е известно, „акулите" загубиха с 0:3 първата среща в Швейцария. Продажбата на талоните ще започне днес на касите на стадион „Лазур" в Бургас.
Срещата е утре от 20,45 часа на стадион „Георги Аспарухов". Черноморец няма да домакинства на Националния стадион „Васил Левски" заради концерта на „Металика". Очаква се не повече от 200 привърженици да подкрепят отбора в столицата.
Радослав Ч
на 25.07.2008 в 14:18:47 #1Кой нормален човек,ще отиде на този протоколен мач с толкова скъпи цени на билета.Те входа за мача на националите по волейбол срещу САЩ беше 8лв.Черноморец иска със средствата за този мач да плати разходите за стадиона,но май няма да може да стане,а пък и мача е в доста късен час .